3319434
3319434

Twój IP:54.211.135.32

Ostatnie w 2014 roku spotkanie Molików Książkowych

Czwartek 18 grudnia 2014 r. był dla biblioteki bardzo pracowitym dniem. Odwiedziły mnie przedszkolaki, które przygotowały bibliotekę na święta ubierając choinkę, uczestniczyłam w szkolnej wigilii. Także i moje kochane Moliki Książkowe w tym dniu miały swoje ostatnie w tym roku zajęcia.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od przygotowania i dołączenia do naszej bibliotecznej bajkowej choinki ozdób. Przez całe zajęcia wszelkie prowadzone rozmowy dotyczyły oczywiście zbliżających się świąt. Zaśpiewaliśmy także kilka kolęd.

Na zakończenie dzieci oczywiście po raz ostatnie w 2014 roku zagrały w swoje ulubione gry. Złożeniem sobie najserdeczniejszych życzeń zakończyliśmy tegoroczny cykl naszych spotkań.

Za ten wspaniały rok pragnę bardzo serdecznie podziękować naszym niezawodnym przyjaciołom biblioteki w Kąkolówce. Ze swojej strony składam wszystkim serdeczne życzenia zdrowych, wesołych pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia i oczywiście pełnego świetnej zabawy sylwestra.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU  WSZYSTKIM CZYTELNIKOM BIBLIOTEKI W KĄKOLÓWCE ŻYCZY KINGA RYBKA

Kinga Rybka