Twój IP:3.91.157.213

W dniu 18 grudnia 2014 r. bibliotekę w Kąkolówce odwiedziły przedszkolaki. Powodem odwiedzin było przystrojenie choinki i przygotowanie biblioteki na nadchodzące święta. Przygotowałam dzieciom ozdoby choinkowe, ale one także  nie przyszły z pustymi rękami. Dzień wcześniej wraz z panią wychowawczynią  przygotowały piękne łańcuchy oraz inne ozdoby, które zawisły na naszej choince.

Dzieci z innych klas były bardzo zazdrosne o to, że to właśnie przedszkolakom przypada zawsze przywilej ubierania choinki.  Ze swojej strony mogę obiecać, że postaram się coś z tym zrobić,  żeby nie tylko przedszkolaki wnosiły świąteczny nastrój do biblioteki. W podzięce za ciężką pracę w czasie ubierania choinki maluchy zostały poczęstowane słodyczami, które - jak wiadomo - zostawił św. Mikołaj.

Od dzieci otrzymałam również zaproszenie na Wigilię i postaram się uczestniczyć w tym bardzo ważnym wydarzeniu.

Kinga Rybka