Twój IP:54.80.208.105

4 maja 2016 roku filię biblioteki publicznej w Nowym Borku  ponownie odwiedzili miłośnicy głośnego czytania. W ten sposób promujemy bibliotekę i czytelnictwo. Każdy z czytających wybrał swoją ulubioną książkę, a treść jej dotyczyła ulubionego zwierzaka pieska. W bibliotece znajdują się książki o rożnej tematyce, a w niektórych znajdujemy inspiracje, które mogą posłużyć do rozwiązania konkretnych sytuacji, z którymi dziecko styka się  w życiu. Bardzo aktywne i wytrwałe czytelniczki głośnego czytania to Kinga Maćkowicz oraz Malgorzata Stankowska. Ostatnio dołączył do nich Michał Bartoń. Książki czytane w bibliotece są dopasowane do upodobań czytającego oraz do wieku , tak, aby czytanie było odczuwane jako przyjemność i prawdziwa przygoda.

Anna Kowal