Twój IP:54.242.250.208

21 listopada 2016 r. do filii biblioteki publicznej w Białce, przyszli przedszkolaki wraz z p. wychowawczynią Teresą Groszek, żeby napisać list, narysować jakie chcą dostać prezenty od św. Mikołaja. Wiedzą doskonale, że list do św. Mikołaja idzie bardzo długo, i zaczęli pisać wcześniej. Ich marzeniem jest , żeby listy czytał sam św. Mikołaj i odpisywał na nie , ale również sam ich wysyłał do wszystkich dzieci , tych małych i dużych. Mikołaj jest przyjacielem dzieci i każde dziecko ma taką możliwość bez względu na język, jakim się posługuje. Według legendy św. Mikołaj i elfy mieszkają w Laponii. Niewątpliwie jest, że kraina św. Mikołaja jest rajem dla wszystkich dzieci. Nie pozostaje nic innego żeby św. Mikołaj brał się poważnie do pracy.

Aleksandra Kopczyk