Twój IP:54.156.51.193

„Czy jest duży, czy jest mały, zawsze chętny do zabawy" - tak brzmiał przerywnik w zabawie z misiami, która odbyła się 23 listopada 2016 r. w filii biblioteki publicznej w Piątkowej. Aby uczcić Dzień Pluszowego Misia, przedszkolaki w maskach misia wspólnie zatańczyły misiowy taniec. Frajdą był duży miś i zabawa dobrze wszystkim znana „Stary niedźwiedź mocno śpi". W ramach akcji propagowania głośnego czytania dzieci wysłuchały bajki M. Niemyckiego pt. „Gdzie podziałeś mi się" oraz wierszy: „Na misiowe urodziny" i „Naprawiamy misia". Były także życzenia i piosenki dla misia, jak również słodki poczęstunek. Portrety z kolorowymi misiami wykonane przez dzieci umieszczono na wystawce bibliotecznej.

Danuta Hamerla