1945

Twój IP:54.224.247.42

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny - 21 marca 2017 r. - w filii biblioteki publicznej w Piątkowej odbyło się powitanie wiosny przez uczniów szkoły. Uczniowie przebrani w różnokolorowe stroje uczestniczyli w konkursach i zabawach związanych z nadejściem tej pięknej pory roku.

Jak widać na zdjęciach, wiosna zawitała do biblioteki. Świadczy o tym wiosenna dekoracja i PANI WIOSNA, przybrana przez dzieci w wiosenny strój, przyozdobiona kwiatami i motylkami.

W tym dniu bibliotekę odwiedziły także przedszkolaki. Pani Renata Kowalska przeczytała swoim podopiecznym wiersz pt. „Wiosna niedźwiadka.” Dzieci wymieniały pierwsze zwiastuny wiosny i odgadywały zagadki. Wszyscy wspólnie cieszyliśmy się z nadejścia nowej pory roku oraz słonecznej pogody i zbliżającego się czasu, kiedy świat budzi się do życia po długiej zimie.

Danuta Hamerla