21972

Twój IP:54.82.56.95

Filia  biblioteki publicznej w Nowym Borku współpracuje aktywnie już od wielu lat ze szkołą  podstawową w Nowym Borku, gdzie  uczniowie różnych klas biorą udział nie tylko w imprezach organizowanych przez filię, ale także przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie.  Na konkurs plastyczny: „I Ty zostaniesz ilustratorem. Kocie Przygody” uczniowie klasy drugiej wykonali ilustracje pod kierunkiem pani Iwony Pociask do zestawu książek proponowanych przez odział dla dzieci i młodzieży WBP w Rzeszowie. Bibliotekarka udostępniła regulamin konkursu i wybrane pozycje książkowe znajdujące się w bibliotece, aby uczestnicy konkursu  na ich podstawie wykonali swoje prace. Dzieci  wykazały się pomysłowością, kreatywnością i starannością w przygotowaniu swoich prac.  Komisja konkursowa dokona analizy  prac i przyzna  nagrody dla uczestników, zgodnie z regulaminem, a  nagrodzeni i ich opiekunowie zostaną powiadomieni o wynikach.

Anna Kowal