Twój IP:54.161.77.30

17  maja 2017 r. uczestnicy konkursu „Wśród bohaterów Astrid Lindgren”, zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Boguchwale otrzymali pamiątkowe  dyplomy i książki popularnonaukowe. Mateusz Jamróz i Kamil Filip wykonali prace plastyczne na następny konkurs plastyczny „Kocie przygody. I ty  możesz zostać ilustratorem”, ,zorganizowany przez oddział dla dzieci i młodzieży Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Prace są wykonane do książki „Przygody Filonka Bezogonka”, które przedstawiają historie i perypetie kotów. Uczniowie chętnie biorą udział w różnych konkursach organizowanych przez WBP w Rzeszowie, promując w ten sposób bibliotekę publiczną, szkołę oraz rozwijają swoje talenty w różnych dziedzinach.

Anna Kowal