Twój IP:54.90.119.59

19 września 2017 r. odbyła się pierwsza lekcja biblioteczna w Białce. Spotkanie odbyło się z udziałem klas IV, V, VI oraz VII. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach wraz ze swoją nauczycielka języka polskiego panią Anną Kowal.

Celem spotkania było oczywiście zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem biblioteki, zachęceniem do częstszego sięgania po książki, przypomnienie jak wiele zalet niesie ze sobą regularne czytanie. Jednak przede wszystkim moim głównym celem związanym z tą lekcją było to, aby przedstawić się moim nowym czytelnikom i abym ja także mogła chociaż trochę ich poznać.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Uczniom klas IV-VII oraz ich nauczycielce dziękuję za przybycie i wysłuchanie pogadanki na temat książek i biblioteki.

„Gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie - w każdym razie wygra..."

Henryk Sienkiewicz

Kinga Rybka