Twój IP:54.82.56.95

2 października 2017 r. filię biblioteki publicznej odwiedziły dzieci z zerówki z panią Ewą Skawińską. Tematem naszego spotkania była obecna pora roku – jesień. Dzieci wysłuchały kilku wierszy i piosenek o jesieni. Były również zagadki z ,,bajkowego drzewka jesieni”. Zagadki polegały na odgadnięciu tytułu bajki, która została wpisana na poszczególnych listkach drzewka. Prawidłowych odpowiedzi było sporo, a nagrodą były brawa dla zwycięzców. Zaczynają się już dłuższe wieczory, więc pora na czytanie bajek dla dzieci - może z ,,bajkowego drzewka jesieni”, lub innych książeczek. Była to propozycja bibliotekarki, która zachęcała do aktywnego czytania. Na zachętę dzieci dostały kolorowe zakładki do książek.