Twój IP:54.82.73.21

Agnieszka Lingas-Łoniewska to wrocławska pisarka, pisząca książki łączące sensację, kryminał z romansem. Jej książki od lat cieszą się w naszej błażowskiej bibliotece dużą  popularnością. Książki tej autorki można polecać w ciemno, każda jej powieść trzyma w napięciu jest pełna emocji i wciąga w lekturę. Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam książkę Łoniewskiej pt. ,,Piętno Midasa”. Była to kolejna pozycja książkowa, jaką przeczytały członkinie ,,Dyskusyjnego Klubu Książki”. Spotkanie odbyło się 11 października 2018 r.

Pisarka w doskonały sposób stara się uchwycić dwie natury głównego bohatera - jedna z nich dobrego uczynnego, wrażliwego faceta, a druga płatnego mordercy, który bez mrugnięcia okiem zabija na zlecenie. Pisarka pozostawia nam do wyboru dwa zakończenia. Książka okazała się strzałem w dziesiątkę -wszystkie uczestniczki spotkania były zainteresowane lekturą.

Anna Heller