Twój IP:54.145.45.143

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada; właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej uroczej maskotki. Aby uczcić ten dzień, w filii biblioteki publicznej w Piątkowej, przedszkolaki w maskach misia oglądały rysunkową wystawkę o przygodach Kubusia Puchatka oraz wysłuchały bajkowej historyjki o trzech misiach. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych pluszowych misiach. Chociaż różnią się wyglądem to sam pluszak jest  symbolem dobra, ciepła, miłości i opiekuńczości. Tańce z misiem, piosenki i karuzela dla misia wprowadziły dzieci w radosny nastrój. Starsze dzieci też lubią misie. Patrząc na nie przypominają sobie miłe chwile z dzieciństwa co zostało uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach.

Danuta Hamerla