19950

Twój IP:18.206.48.142

Jednym z wielu polskich zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia jest ubieranie choinki. 20 grudnia 2018 r. w filii biblioteki publicznej w Piątkowej zapanowała świąteczna atmosfera za sprawą wspólnego ubierania choinki przez dzieci z przedszkola oraz pierwszej i drugiej klasy szkoły podstawowej. W tym roku ozdobione zostało drzewko araukarii, które stało się wyjątkową, żywą choinką.

Wspólne rozmowy o tradycjach świątecznych, degustacja smakowitych pierniczków pięknie udekorowanych przez uczennice z klasy piątej, wysłuchanie opowieści o Bożym Narodzeniu wprowadziło nas wszystkich w magiczny świąteczny nastrój. Dziękuję paniom nauczycielkom i uczniom za życzenia świąteczne i wspólne śpiewanie kolęd.

Danuta Hamerla