Twój IP:3.94.196.192

15 maja 2019 r. uczniowie klasy I zostali przyjęci w poczet czytelników filii biblioteki w Piątkowej. Na uroczystość dzieci przyszły ze swoją wychowawczynią panią Małgorzatą Wyskiel. Każde z nich miało na głowie piękny, kolorowy kapelusz. Na wstępie zapoznałam wszystkich z regulaminem i księgozbiorem biblioteki, a także z zaletami czytania książek. Koleżanki z II klasy: Oliwka i Madzia czytały pouczające wiersze o książce. Każde dziecko układało zdania ze słowami dotyczącymi biblioteki i książek. Po wysłuchaniu rad książki pierwszoklasiści zostali pasowani na czytelnika biblioteki oraz otrzymali okolicznościowy dyplom i zakładkę do książki. Ze swojej strony życzę im chęci do czytania, poznawania nowych bohaterów książkowych oraz częstego odwiedzania biblioteki.

Danuta Hamerla