Twój IP:54.242.193.41

Z okazji XVIII ogólnopolskiej edycji Tygodnia Czytania Dzieciom bibliotekę w Piątkowej odwiedziły dzieci z przedszkola. Przedszkolaczki poznały opowieści o wesołych pieskach oraz ich przygodach z książeczki pt. „Bajki o pieskach” Elżbiety Safarzyńskiej. Opowiadania o Łatku, Ciapku, Kudłatku i Bieluni oraz ich przyjaciołach czytały uczennice ze starszych klas. One już wiedzą, że czytanie to nie tylko przyjemność, ale i nauka wpływająca na rozwój dziecka. Poprzez wspólne spotkania i głośne czytanie zachęcamy naszych najmłodszych czytelników do wypożyczania książek i odwiedzania biblioteki. Zapraszam wszystkie dzieci do aktywnego udziału w życiu biblioteki, a podczas nadchodzących wakacji do poznawania nowych, ciekawych przygód książkowych bohaterów.

Danuta Hamerla