Twój IP:3.91.157.213

Wykonuj swoją pracę z całego serca, a odniesiesz sukces. Konkurencja jest tak mała.

Elbert Green Hubbard

Podziękowanie

W imieniu Towarzystwa Miłośników Ziemi Błażowskiej dziękuję pani dr Renie Brzęk-Piszczowej za przekazanie na rzecz Społecznego Muzeum Ziemi Błażowskiej rodzinnych pamiątek m. in. portretów przodków, walizek podróżnych i innych eksponatów.

Serdeczne podziękowanie składam także panu Stanisławowi Najdzie, który odpowiedział na apel TMZB i przekazał do Społecznego Muzeum Ziemi Błażowskiej składaną drewnianą kanapę.

Jednocześnie szczególne słowa podziękowania kieruję do panów Zdzisława Kośmidra i Stefana Wielgosa, którzy zajęli się renowacją owej kanapy. W tym miejscu chcę przypomnieć, że to kolejna już praca podjęta na zasadach wolontariatu na rzecz TMZB i Społecznego Muzeum Ziemi Błażowskiej. Mebel wymagał gruntownego remontu oraz uzupełnienia zniszczonych elementów drewnianych. Wspomniany materiał Panowie dołożyli na własny koszt. Dziękujemy!

Prezes TMZB Małgorzata Kutrzeba