3193452
2093
3193452

Twój IP:54.234.227.202

Szanowni Państwo! Mieszkańcy gminy Błażowa, Rodacy, Sympatycy!

Na stronach internetowych Społecznego Muzeum Ziemi Błażowskiej w zakładce Galeria Galeria znanych błażowian jest zamieszczona ankieta. Prosimy Państwa o wzięcie udziału i wybranie najbardziej zasłużonego błażowianina lub dopisanie swojego własnego kandydata. Link do ankiety: http://www.survio.com/survey/d/S4A7F1Y7E8D7T9G9T

Pojęcie błażowianin nie musi być dosłowne i może być rozumiane przenośnie jako osoby, które były z Błażową związane np. przez miejsce działalności. Zaproponowane kandydatury osób zasłużonych dla nauki polskiej, sztuki, w dziejach państwa i regionu a także w działalności społecznej dla dobra wspólnego ustalono na spotkaniu członków Klubu Seniora „Pogodna Jesień” oraz Towarzystwa Miłośników Ziemi Błażowskiej oraz zaproszonych gości. Biogramy osób, które otrzymają najwięcej głosów zostaną umieszczone na specjalnie przygotowanych tablicach w Galerii znanych błażowian w Społecznym Muzeum Ziemi Błażowskiej. Planujemy, co roku, systematycznie poszerzać internetową Galerię o zgłoszone przez Państwa kandydatury po akceptacji społecznego gremium.

Znani Błażowianie - kliknij tutaj.