KSIĄŻKA NA TELEFON

Udostępnianie i zwrot książek

Biblioteka w Błażowej, zgodnie z ust. 11b rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. Zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, rekomenduje udostępnianie zbiorów na zewnątrz budynku, który ma być zamknięty dla użytkowników. Udostępnienie będzie odbywać się przed wejściem do budynku biblioteki. Zbiory w tym przypadku będą przekazywane z maksymalnym ograniczeniem kontaktów bezpośrednich. Nie wolno dopuścić do tworzenia kolejek przed budynkiem biblioteki.

Czytelnik zamawia książki telefonicznie 172297170

Bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia czytelnika umawia z nim termin odbioru na konkretną godzinę, bibliotekarz rejestruje zbiory na koncie użytkownika i przygotowuje paczkę z zamówionymi egzemplarzami.

O umówionej godzinie bibliotekarz przekazuje paczkę czytelnikowi, którą ten odbiera i zostawia ewentualnie zwroty, które poddamy kwarantannie.

W wyżej wymienionym reżimie może być realizowana usługa „książka na telefon”.

Za wszelkie utrudnienia, które nie powstały z naszej winy przepraszamy.

NIE ZAMYKAMY SIĘ NA CZYTELNIKÓW!