Duże, małe, kolorowe pluszowe misie wraz ze swoimi małymi właścicielami obchodziły swoje święto 25 listopada 2020 r. w przedszkolu Szkoły Podstawowej w Piątkowej. W czasie pandemii nie można spotkać się w bibliotece, dlatego postanowiłam wyjść do przedszkola z misiowymi bohaterami w książkach. Każde dziecko mogło sobie przeglądnąć wybraną bajkę oraz kolorowankę z ilustracjami misia. Kolorując obrazki dzieci świetnie się bawiły, a po złożeniu wszystkich kartek powstała pamiątkowa kolorowanka pt. „SŁODKIE MISIE”.

W nagrodę, od bibliotecznego misia dzieci otrzymały słodki poczęstunek, a ja zostałam poczęstowana pysznym deserem w kształcie misia wykonanym przez dzieci. W tym dniu w przedszkolu dzieci wesoło spędziły czas, a po powrocie do domu wszystkie wydarzenia na pewno opowiedzą swoim ulubionym domowym misiom.

Danuta Hamerla