Oddział dla dzieci w błażowskiej bibliotece został odświeżony. Stare wysłużone, prawie 40. letnie drewniane regały zastąpiły nowe metalowe. Na podłogę położyliśmy nową wykładzinę, odmalowaliśmy ściany.

Podczas remontu oddział funkcjonował w dosyć spartańskich warunkach, ale można było wypożyczać i zwracać książki. Cały księgozbiór na czas remontu przeniesiony został do dużej czytelni.  Po przygotowaniu pomieszczenia wszystkie książki odświeżono i trafiły z powrotem na już nowe regały.

Przepraszamy wszystkich czytelników za małe utrudnienia . Myślę, że gdy już wrócimy do normalności wygląd oddziału dla dzieci ucieszy naszych czytelników. Dzięki temu, że nie zatrudniliśmy ekipy remontowej zaoszczędziliśmy pieniądze, które można wydać na nowe książki. Dziękuję serdecznie pracownikom błażowskiej biblioteki za wykonaną całą pracę.

Zapraszamy do korzystania z naszych bibliotek.

Zdjęcia z remontu w PDFie - kliknij tutaj.

Anna Heller