Edukacja ekologiczna w błażowskiej bibliotece, angielski na wesoło, zajęcia plastyczne... Edukacja ekologiczna w błażowskim PSZOK. Serdecznie dziękujemy pani prezes Jadwidze Szermach i pracownikom za miłe przyjęcie.

Na kolejnym spotkaniu było bardzo ruchowo. Były quizy, gry i zabawy, konkurencje... Był także angielski na wesoło, śpiew, tańce i mnóstwo radości i uśmiechu.

Kolejne zajęcia wakacyjne z błażowską biblioteką odbyły się w parku miejskim. Dzieci utworzyły trzy drużyny, które miały za zadanie wykonanie wiele ciekawych zadań... Była także Baba Jaga, która gdzieś ukryła skrzynie ze skarbem.

Na ostatnim spotkaniu wakacyjnym w bibliotece był dzień eksperymentów. Były również zabawy, zajęcia plastyczne i angielski na wesoło.

Serdecznie dziękuję mojemu zespołowi za przygotowanie tak kreatywnych zajęć. Dziękuję także wszystkim dzieciom za czas spędzony z nami i życzę udanych wakacji.

Zdjęcia w PDFie. Spotkanie 1, spotkanie 2, spotkanie 3, spotkanie 4.

Anna Heller