Ogłoszenie wyników Powiatowego Konkursu Plastycznego ,,Jan Paweł II i dzieci’’

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się w sobotę 19 września w Wypożyczalni Muzycznej WiMBP w  Rzeszowie.  Na spotkanie pokonkursowe przybyły zaproszone dzieci z rodzicami, opiekunami i bibliotekarzami bibliotek samorządowych. Zaproszonych gości serdecznie powitała pani Dyrektor WiMBP Barbara Chmura, która w miłych słowach zwróciła się do dzieci z gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów plastycznych. Wszystkie prace były starannie wykonane, pomysłowe i oryginalne, tym samym yury miało nie lada kłopot w wybraniu tych najlepszych. Filia w Futomie do konkursu dostarczyła 4 prace. Jedna z nich została nagrodzona. Była to praca Basi Pocałuń, która otrzymała czwartą nagrodę  w kategorii wiekowej IV – VI klasa. Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy wykonali prace na konkurs mimo wakacji . Każdy z uczestników otrzymał w nagrodę piękny dyplom i kolorową zakładkę do książek. W spotkaniu pokonkursowym uczestniczyła Partycja Maciołek uczennica klasy IV razem ze swoją mamą, którym bardzo dziękuję za wyjazd do Rzeszowa i spotkanie w gronie laureatów konkursu.