6 października 2015r. bibliotekę odwiedziły dzieci należące do Koła Przyjaciół Biblioteki. Było to nasze pierwsze powakacyjne spotkanie, dlatego najpierw powspominaliśmy upalne wakacje. Każde z uczestników opowiedziało o swoich letnich przygodach. Niestety, wakacje się skończyły i wszyscy musieliśmy wrócić do pracy i szkolnych obowiązków.

Nasze spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze przy wspólne zrobionej dekoracji, a są to piękne jesienne lampiony, i dekoracje, które teraz zdobią czytelnię dla najmłodszych.

Rozmawialiśmy o zbliżających się Zaduszkach i wróżbach andrzejkowych. Kolejne spotkanie też mamy już zaplanowane.

Za oknem mamy już prawdziwą jesień. Większości z nas kojarzy się ona z chłodem, deszczem, spadającymi liśćmi i depresją. A na depresję i długie jesienne wieczory najlepsza jest dobra książka, dlatego warto odwiedzić naszą bibliotekę. Zapraszamy.

A.H