15 lutego 2016 r. rozpoczęły się w szkołach naszej gminy ferie zimowe, dlatego w bibliotece w Kąkolówce, w tym właśnie dniu rozpoczęły się zajęcia dla najmłodszych czytelników.

Na pierwszych zajęciach - zgodnie z życzeniem uczestników - rozpoczęliśmy grę EUROBIZNES, którą będziemy kontynuować również w czwartek (18. 02. 2016r.). To niesamowite patrzeć na to, jak dzieci potrafią sprytnie wybrać odpowiednią strategię, żeby nie zbankrutować i nie dopuścić do tego, aby inni mogli się bardziej wzbogacić. Dzieci podczas gry śpiewały fragment piosenki „…Ulepimy dziś bałwana…”, ponieważ umawiając się na nasze spotkania takie były plany. Niestety, z powodu pogody, jaka ostatnio panuje, nic z tego nie wyszło, bardziej pasuje tu tekst „…Ciągle pada…”

Cała rozgrywka odbyła się w atmosferze dobrej zabawy i sprytnych zagrywek. Bardzo serdecznie dziękuję obecnym dzieciom i zapraszam również inne, ponieważ w bibliotece w Kąkolówce w następnym tygodniu będą się działy jeszcze ciekawsze i fajniejsze rzeczy, które nie będą uzależnione od pogody.

Kinga Rybka