,, Z tym jesiennym wiatrem

tańczą sobie tańczą

czerwone złociście.”

Ewa Szelburg  - Zarembina

Zbliża się jesień i dlatego zajęcia adresowane do przedszkolaków dotyczyły tej właśnie pory roku. Dzieci bardzo dobrze wymieniły atrybuty jesienne: kolorowe liście, słoneczniki, astry i wspomniały o słodkich i zdrowych owocach, takich jak: jabłuszka, gruszki czy śliwki.

22 września 2014 r. dzieci z przedszkola wraz z panią wychowawczynią Lucyną Gąską odwiedziły bibliotekę. Przy pomocy bibliotekarki wybrały sobie bajeczki z ilustracjami o jesieni i były bardzo nimi zachwycone. Następnie wybrały tę, która przedstawiała piękną, kolorową jesień i z wielkim zapałem narysowały ilustracje.

Aleksandra Kopczyk