Bałwanki wyklejanki

Kolejne ferie już za nami. W tym roku, jako jedne z pierwszych województw rozpoczęliśmy ferie zimowe.

Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Błażowej gościła młodych czytelników we wtorki i czwartki. Tematem przewodnim była tegoroczna cudowna zima, która nie poskąpiła nam śniegu ani mrozu. W bibliotece odbywały się zajęcia plastyczne, na których wykonywaliśmy zimowe krajobrazy z wykorzystaniem płatków kosmetycznych, z których powstały piękne bałwanki. Z kulek i bibuły wyklejaliśmy pingwinki, które teraz zdobią ściany biblioteki. Nie zabrakło również bajek, opowiadań i gier planszowych, przy których miło płynął czas.

Ale wszystko, co dobre szybko się kończy, a w szczególności ferie - czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii zimowych nie zabraknie i miło będą wspominać nasze spotkania.

Już teraz serdecznie zapraszam na kolejne spotkania w bibliotece.

Anna Heller