Serdeczne gratulacje dla uczennic Szkoły Podstawowej w Białce DOMINIKI BĘBEN i MILENY JAMRÓZ  za udział w „Ogólnopolskim Konkursie Bibliotecznym”.

Dzień dobry,

Jeszcze raz bardzo dziękuję za udział w naszym komiksowym konkursie! Gratuluję zaangażowania i dzieci chętnych to podejmowania niełatwych wyzwań. Proszę przekazać im gratulacje, podziękowania i informację, że komisja konkursowa miała ogromny kłopot z przyznaniem nagród - prac dotarło do nas prawie 450! Ostatecznie nagrodzone zostały komiksy następujących osób:

Zuzanna Kaczor – uczennica Szkoły Podstawowej w Raciborsku; opiekun – Katarzyna Piątek

Gabriela Lepucka – uczennica Szkoły Salwator w Krakowie; opiekun- Izabela Kubik

Patrycja Świętoń-Pikor – uczennica Szkoły Podstawowej nr 19 w Rzeszowie; opiekun – Elżbieta Dymek

Zły Kocurek

Zuzanna Urbańczyk – uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 w Rzeszowie; opiekun – Agnieszka Drewniak

Nikola Miździoł - uczennica Szkoły Podstawowej nr 40 w Rudzie Śląskiej; opiekun – Renata Janus

Kinga Białdyga – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Raciborzu; opiekun – Ewa Wawoczny

Jesteśmy jednak przekonani, że gratulacje należą się każdemu dziecku biorącemu udział w konkursie!

Przesyłam dyplom dla Pani i dzieci  - wersja elektroniczna pozwoli zamieścić dyplom na stronie www lub profilu FB. Tak czy inaczej proszę oczekiwać przesyłki z drobnymi upominkami dla dzieci i biblioteki. Tak aktywni czytelnicy zasługują na wyróżnienie!

Pozdrawiam serdecznie,

Aleksandra Ruszkowska