Tym razem napiszę coś o konkursach.

Oprócz robienia ozdób do biblioteki, rozmów, korzystania z komputera, zachęcam dzieci, aby swój czas „po szkole", w oczekiwaniu na autobus lub rodziców, wykorzystywały zarówno w sposób miły, jak i pożyteczny. Mamy pierwsze sukcesy.

Wiktoria ze Szkoły Podstawowej w Nowym Borku zdobyła wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Dobro w oczach dziecka". Na konkurs zostało nadesłanych 75 prac, które były oceniane pod względem samodzielności wykonania, pomysłowości w interpretacji tematu i estetyki.

Wiktorii bardzo serdecznie gratuluję.

Kolejna praca przygotowana tym razem przez Anię, jest związana z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs „Polskie drogi do niepodległości” organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

Za Anię trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Joanna Bałutowska-Bialic