25 listopada 2019 r. w Bibliotece Publicznej w Piątkowej obchodziliśmy misiowe święto. Każde dziecko z opaską misia na głowie przedstawiło swojego ulubionego pluszowego misiaczka przyniesionego z domu. W bibliotece na dzieci czekał ogromny król zabawek - misio, który dla każdego przedszkolaka miał słodki poczęstunek.

Miś to nie tylko maskotka i przytulanka, ale także bohater chętnie czytanych i oglądanych przez dzieci bajek. Wspólnie wybraliśmy do przeczytania książeczkę pt.”Trzy małe misie”. Piękne obrazki i treść rozweseliły wszystkie dzieci. Nie zabrakło również zabawy tanecznej przy piosenkach o misiach. Przedszkolaki swoim najlepszym przyjaciołom zaśpiewały głośno STO LAT! Największą atrakcją dla najmłodszych była fotobudka, w której można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie i choć na chwilę ”stać się” misiem. Dziękuję paniom nauczycielkom za współpracę i miło spędzony czas w bibliotece oraz życzę dalszej udanej zabawy ze swoimi wychowankami w przedszkolu i szkolnej świetlicy.

Danuta Hamerla

Więcej zdjęć w PDFie - kliknij tutaj.