Druga Wystawa Trofeów Medalowych i Ciekawych Kół Łowieckich Doliny Strugu


20 czerwca 2026 r. na zaproszenie koła łowieckiego KŁ „Bielik” z Budziwoja” mieliśmy przyjemność reprezentować redakcję „Kuriera Błażowskiego” podczas pikniku na błażowskim Wilczaku. Wszystkich gości przywitał prezes KŁ „Bielik” Wojciech Kryda. Po powitaniu gości uhonorowano zasłużonych i zaangażowanych w działania na rzecz kół łowieckich. Po odznaczeniach Wojciech Kryda zaprosił wszystkich na Wystawę Trofeów Medalowych i Ciekawych Kół Łowieckich Doliny Strugu, która znajdowała się w odremontowanym budynku byłej szkoły podstawowej na Wilczaku. Następnie myśliwi zaprezentowali swoje psy. Kolejną atrakcją, na którą zaprosili nas gospodarze była rekonstrukcja dawnego polowania. Przedstawiona była przy prywatnym muzeum „Potoki” Augustyna Rybki. Były stoiska tematyczne, było wspaniałe jadło a czas umilała kapela góralska.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Wszystkim Myśliwym i sympatykom łowiectwa składamy życzenia wielu pięknych chwil spędzonych w łowisku, życzliwości społeczeństwa, satysfakcji ze społecznej pracy na rzecz polskiego łowiectwa i opieki świętego Huberta w życiu osobistym i zawodowym. Niech puszcza zawsze szumi przyjaźnie a tropy prowadzą do pięknych przeżyć

Niech wam bór darzy!

Obszerna relacja w 211 „Kurierze Błażowskim”.

Anna i Jakub Hellerowie


Przejdź do treści