Biblioteka w Błażowej świętuje Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci – grupy Świetliki i Zajączki

11 kwietnia na nasze przedstawienie przyszły dwie grupy z Przedszkola Publicznego w Błażowej. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądnęły spektakl a następnie pomagały posprzątać bałagan, jaki zrobił w bibliotece Wróbelek Elemelek wraz z dudkiem. Na szczęście dzieci bardzo dobrze znały zarówno tytuły bajek jak i wiedziały z jakiej książki pochodzi czytany fragment, więc porządek zrobił się raz-dwa! Grupa Zajączki dowiedziała się dziś, dlaczego to Wróbelek Elemelek na klasówce napisał literkę „B” z trzema brzuszkami a Świetliki potrafią odpowiedzieć na pytanie dlaczego Misiowi Uszatkowi oklapło uszko. Dziś było również bardzo śpiewająco ale to możecie usłyszeć sami.

Zdjęcia PDF – Świetliki i Zajączki.

Joanna Bałutowska – Bialic