Chora Kicia Kocia w Nowym Borku

8 stycznia odbyło się pierwsze w nowym 2024 roku spotkanie z przedszkolakami z Nowego Borku. W ramach promowania czytelnictwa wśród najmłodszych. Ze względu na to, że po raz pierwszy po świętach widziałam się z przedszkolakami, na początku opowiedziały mi jak spędziły święta i oczywiście sylwestra. Po krótce opowiedzieliśmy sobie, także o tym jak długo jeszcze w naszych domach będzie gościła choinka i jak długo można jeszcze śpiewać kolędy, które wszyscy tak lubimy zarówno dzieci jak i dorośli. Jeżeli natomiast chodzi o bajeczkę dzisiaj spotkaliśmy się z Kicią Kocią, z którą można się wybrać wszędzie. Nawet w kosmos! Ale także do biblioteki, do przedszkola, na basen, na plac zabaw, na plażę, w podróż pociągiem. Z Kicią Kocią można majsterkować oraz segregować śmieci, można gotować, grać na instrumentach i robić wiele innych rzeczy. Z Kicią Kocią nigdy nie jest nudno. Jednak dzisiejsze historyjka Kici Koci nie była wcale taka przyjemna, ponieważ niestety zachorowała i musiała z mamą iść do pani doktor. Jednak jeśli chcecie dowiedzieć na co była chora nasza bohaterka i jak się leczyła zapraszam do biblioteki, gdzie można wypożyczyć bajkę i wszystkiego dowiedzieć się samemu. Mogę jedynie zdradzić, że dzięki Kici Koci wszystkie przedszkolaki z Nowego Borku już wiedzą co robić aby szybko wyzdrowieć. Zapraszam więc do odwiedzin w bibliotece i wypożyczania tej i innych ciekawych i pouczających opowieści. A wszystkim czytelnikom dużym i małym mówię: SZCZĘŚLIWEGO ROZCZYTANEGO NOWEGO ROKU.

Kinga Rybka