Drogie Mamy i Córki, Babcie i Wnuczki

Ciągle brakuje Wam czasu aby usiąść i porozmawiać o waszych marzeniach, planach, smutkach, radościach a może po prostu o „niczym”?

Ciągle odkładacie zrobienie czegoś „razem” na później?

Zapraszamy do naszej biblioteki na spotkanie kobiet, tych małych i tych nieco starszych. Z całą pewnością w domu znajdzie się mnóstwo zajęć, które należało wykonać „na wczoraj” ale może jeszcze w ramach Dnia Kobiet warto się zatrzymać. Wszak te nasze córki rosną tak szybko…

A co oferujemy My? Przede wszystkim czas dla siebie i dobrą zabawę w kobiecym towarzystwie, a do tego warsztaty tworzenia domowych kosmetyków… bo która z nas nie chce być piękna.

Zabierzcie swoje mamy, córki, babcie i oczywiście dobry humor i spotkajmy się w naszej Bibliotece 15 marca 2024 r. o godz. 17.00.

Joanna Bałutowska – Bialic