Kolejne zajęcia „The Explorers Club”

Po południu 30 października, po zajęciach z przedszkolakami zebrała się kolejna grupa miłośników języka angielskiego. Nie są to zwykłe korepetycje, lecz przez zabawę mają nauczyć i zachęcić uczestników klubu do posługiwania się tym językiem. Dzieci znają wiele słów, zwrotów, zasad gramatycznych lecz co innego jest pisać je, a co innego mówić. Nauka angielskiego to nauka czytania, pisania, rozumienia ze słuchu, lecz przede wszystkim jest to nauka mówienia.

Informujemy Państwa, że zajęcia są darmowe z inicjatywy biblioteki (nie z projektu). Ilość zgłaszających się chętnych jest bardzo duża, listy rezerwowe są pełne. Możemy stworzyć tyle grup, tak, by nie zaburzyły pracy biblioteki.  Zapraszamy na kolejne zajęcia.

Magdalena Kowalska-Cheffey